Son Dakika Yeni

Vucutlarını Sigortalatan Ünlüler

Magazin Magazin

vücudunun ilginç yerlerini sıgorta yaptıran 10 ünlü

Sıradan insanlar için ev ya da araba gibi mal varlıklarını sigorta ettirmek son derece doğal...  ünlüler ise bunların yanı sıra bedenlerinin bazı parçalarını güvence altına alıyor. işte ilginç yerlerini sıgortalattıran 10 ünlü karşınızda. 

1. America Ferrera 

Çirkin Betty dizisiyle ünlenen America Ferrera'nın en çok dikkat çeken yanı güzel gülüşü ve dişleri. Genç yıldız da ağzını 10 milyon dolara sigortalattı.

2. Tom Jones

Tom Jones öyle bir yerini sigortalattı ki..Onun göğüs kılları 7 milyon dolara sigortalı.

3. David Lee Roth

Van Halen grubunun eski solisti David Lee Roth ise sigorta şirketine eşi benzeri pek görülmeyen bir durum için para ödedi. Roth, 1980'li yıllarda spermlerini 1 milyon dolara sigortalatmıştı.

4. Betty Davis

Bir dönemin efsane yıldızı Betty Davis neresini sigortalatmıştı biliyor musunuz...1940'lı yıllarda 28 bin dolara belini sigortalatmıştı.

5. Mariah Carey

Bacak sigortalatma rekoru Mariah Carey'de.. Ünlü şarkıcı bacaklarını tam 1 milyar dolara sigortalı.. Hayır, yanlış okumadınız gerçekten de 1 milyar dolar. Onun bacaklarının değerini son yıllarda aldığı kilolar da düşürmüyor.

6. Rihanna

Genç şarkıcı Rihanna'nın bacakları da 1 milyon dolara sigortalı.

7. Jennifer Lopez

Jennifer Lopez. Fiziksel görüntüsünü korumaya büyük özen gösteren 47 yaşındaki yıldızın en çok dikkat çeken yanı olan dillere destan kalçaları tam 27 milyon dolara sigortalı.. Yaşı artık 40'ların ikinci yarısına gelse de Lopez hala dünyanın en güzel kalçalı ünlülerinden...

8. Kylie Minogue

Kalçasını sigortalatanlardan biri de Kylie Minogue. 49 yaşındaki Minogue'un kalçası 5 milyon dolara sigortalı.

9. Julia Roberts

Sinemanın Özel Bir Kadın'ı Julia Roberts'ın gülüşü de dillere destan. O da bunun değerini biliyor bu yüzden bu ikonik gülüşünü 30 milyon dolara sigortalattırdı.

10. Daniel Craig

Sinemanın sarışın James Bond'u Daniel Craig, aksiyon sahnelerinde kamera karşısına geçiyor rol gereği. Her ne kadar çok zor sahnelerde dublörö oynasa da o da belli bir oranda riske giriyor. Bu yüzden de bütün bedenini 9.5 milyon dolara sigortalattı.

 

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK