Son Dakika Yeni

Sony Son Çıkardığı 4K Özellikli Projeksiyon Cihazı

Teknoloji Teknoloji

Evinizde Sony İle Sinema Keyfini Kaçırmak İstemeyeceksiniz

Evimizde dev ekranda bir maç izlemeyi her zaman isteriz. Klasik projeksiyon cihazları ile bu hayali gerçekleştirmek mümkündür. Düz bir zemine yansıtarak elde edilen görüntü ile evimizde sinema keyfini doyasıya yaşamak mümkündür. Aslında evde sinema keyfi denilince başka seçenekler de akla gelse de devasa duvar boyutlarında bir görüntü elde etmek için projeksiyon cihazı en mantıklısıdır. Bu nedenle bir projeksiyon cihazı ve uygun seslendirme araçları ile evimizde sanki sinemadaymış hissi uyandıran bir ortam oluşturmak mümkündür.

Son Çıkan Projeksiyon Cihazları

Son çıkan projeksiyon cihazları birçok farklı ihtiyacı karşılamaktadır. Bazı projeksiyon cihazlarının taşınabilir olması yani cep boyutlarında olması teknolojinin geldiği nokta açısından ilgi çekicidir. Yine bazı projeksiyon cihazlarının telefona entegre edilmiş hali teknolojinin gelişmesinin bir başka boyutudur. Tabii ki projeksiyonların en önemli özelliği devasa boyutlarda görüntüler elde etmektir. Son yıllarda görüntü teknolojilerinde yaşanan gelişmeler neticesinde projeksiyon aletleri de görüntü kalitesi olarak çağ atlamıştır. LED ve plazma televizyonlardan sonra 4K görüntü teknolojisi artık revaçtadır.

Sony İle Ev Sinemasında Projeksiyon Keyfini Yaşayın

Sony son çıkardığı 4K özellikli projeksiyon cihazı sayesinde yüksek kalitede görüntüleri duvarınıza yansıtmaktadır. Yüksek görüntü çözünürlüğünü destekleyen bu cihaz aynı zamanda ince tasarım özellikleri de ön plana çıkmaktadır. Ayrıca bu projeksiyon sayesinde 3D görüntü elde etmek de mümkün olabilmektedir. Projeksiyonun fanı da oldukça sessiz çalıştığından sizi rahatsız etmiyor.

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Sesli Sohbet Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire