Son Dakika Yeni

Şeyma Subaşı'dan Herkese Bir Acun Lazım Diyenlere Efsane Yanıt

Magazin Magazin

Eylül ayında Acun Ilıcalı ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından kendisini yoğun bir şekilde eleştiren isimlere verdiği esprili tepkilerle dikkat çekiyor.
"HERKESE BİR ACUN LAZIM"

Her ne kadar şimdilerde eylül ayında yapacağı evlilik için koşturuyor olsa da Şeyma Subaşı hakkında yapılan eleştirilere de kayıtsız kalmıyor. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar sonrasında özellikle hayat tarzıyla ilgili yoğun bir şekilde eleştiri alan ve yıllar öncesinde henüz 19 yaşındayken katıldığı Var Mısın Yok Musun programındaki görüntüsü üzerinden adeta alay konusu yapılan ve "Herkese bir Acun lazım" şeklinde yorumlara maruz kalan Şeyma Subaşı, pek çok ünlü ismin aksine bu yorumlara sert tepki göstermek yerine onların üzerine gidiyor ve adeta kendisiyle dalga geçenleri ti'ye alıyor.

"AMA BİR TANE ACUN VAR O DA..."

Geride bıraktığımız haftalarda çeşitli estetik operasyonlar geçirdiği yönünde eleştirilere maruz kalan ve bunları kendince eleştiren Subaşı bu defa da 'Herkese bir Acun lazım' lafını gündemine taşıdı ve Acun Ilıcalı ile yakın zamanda çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak kendisini bu laf üzerinden eleştirenlere "Ama bir tane Acun var o daa.." notuyla yanıt verdi.

İşte sosyal medyada elden ele dolaşan efsane diyalog; 

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Sesli Sohbet Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire