Son Dakika Yeni

Sevgilisini Ezen Cani Önce Serbest Bırakıldı Sonra Gözaltına Alındı

Yerel Haber Yerel Haber

Adana'da üniversite öğrencisi 23 yaşındaki Ece Çelik'in tartıştığı erkek arkadaşı İbrahim D. tarafından kamyonetle ezilerek ağır yaralandı. Olay sonrası serbest bırakılan İbrahim D., Başsavcılık tarafından yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alındı. Cani sevgili tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.
ECE'NİN ÜZERİNE KAMYONETİNİ SÜRDÜ
Olay, 31 Temmuz'da gece yarısı meydana geldi. İddialara göre Çukurova Üniversitesi İç Dekorasyon Bölümü öğrencisi Ece Çelik, erkek arkadaşı İbrahim D. ile eski erkek arkadaşı Hüseyin A. nedeni ile tartıştı. Genç kız, kendisini kamyoneti ile dolaştıran sevgilisi İbrahim D.'ye eve gitmek istediğini söyledi. Evin girişine kadar götürdüğü sevgilisini indirmeyen İbrahim D. ile Ece Çelik'in telefonla mesaj atıp çağırdığı arkadaşları arasında tartışma yaşandı.
OLAY YERİNDEN KAÇTI
Olayın yaşandığı yere genç kızın eski sevgilisinin de gelmesine sinirlenen İbrahim D., iddiaya göre araçtan indirdiği Ece Çelik ve arkadaşlarının üzerine kamyonetini sürdü. Sevgilisi Ece Çelik'i ezip, Hüseyin A.'ya da çarpan İbrahim D. olay yerinden kaçtı. Ağır yaralı olarak Balcalı Hastanesi'ne kaldırılan Ece Çelik, bir gözünü kaybederken, bitkisel hayata girdi, Hüseyin A. ise kazayı hafif atlattı.
ÖNCE SERBEST BIRAKILDI, SONRA GÖZALTINA ALINDI

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Sesli Sohbet Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire