Son Dakika Yeni

Rüzgar Erkoçlar, Kadınlarla ilgili Söylediklerine Açıklık Getirdi

Magazin Magazin

Hülya Avşar'ın bu hafta programına konuk olan Rüzgar Erkoçlar, "kadınlara güvenilmez" şeklindeki sözlerine "Programın tamamını izleyin arkadaşlar" diyerek yanıt verdi.

 


Rüzgar Erkoçlar, Kadınları Ayağa Kaldıran... paylaşan: haberler

 

Yaklaşık 3 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadınken erkek olan Rüzgar Erkoçlar gündemden düşmüyor. Hülya Avşar'ın Star Tv'de yayınlanan programına bu hafta konuk olan Erkoçlar'ın sözleri kadınları ayağa kaldırdı. Ünlü oyuncu sözlerine açıklık getirdi.

 

RÜZGAR ERKOÇLAR: KADINLARA GÜVENİLMEZ

"Bir Hülya Avşar Sohbeti"ne katılan ünlü oyuncu Erkoçlar, nişanlısı Tuğba Beyazoğlu'nun kendisini güvenilir bir erkek olarak bulduğunu ve bunun için tercih ettiğini söyledi. Avşar Kızı'nın, "kadınlara güvenilir mi" sorusuna ise ünlü oyuncu net bir "hayır"la cevap verdi. Erkoçlar'ın bu sözlerine kadınlardan tepki geldi.

 

ERKOÇLAR INSTAGRAM'DAN AÇIKLAMA YAPTI

Rüzgar Erkoçlar, programın fragmanının yayınlanmasının ardından kadınlardan büyük tepkiler aldı. Bu tepkilere cevapsız kalamayan Erkoçlar, Instagram'ın hikaye bölümünden video çekerek eleştirilere açıklık getirdi. "Programın tamamını izleyin arkadaşlar" dedi.

 

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK