Son Dakika Yeni

Pokemon Go Oyunu Savaşları

Teknoloji Teknoloji

Pokemon Go Yeni Özellikleri İle Eski Popülerliğine Kavuşacak


Pokemon Go oyunu, yeni nesilin yeni eğlencesi olmaya aday bir oyundur. Oyun sanallık ile gerçekliği birbirine karıştıran bir oyundur. Diğer oyunların aksine bu oyun oynayıcıları ev dışına çıkmaya teşvik etmektedir. Bu oyun ile şehrin belirli noktalarında beliren pokemonları elde etmek amaçlanmaktadır. Oyun o kadar popüler olmuştur ki birçok ülkede haberlere ve ilginç olaylara konu olmuştur. Kimi ülkelerde Pokemon Go oyununun kısmen yasaklanması ya da tamamen engellenmesi gündeme gelmiştir. Halen askeri bölgeler Pokemon Go oyununun oynanamadığı alanlardandır. Çeşitli Pokemon Go haritaları ile şehirde dolaşarak cep telefonu ile Pokemon Go yakalamak mümkündür.


Pokemon Go ve Türkiye


Ülkemizde henüz Pokemon Go resmi olarak lanse edilmese de yakın bir gelecekte resmi olarak kullanıma sokulacağı tahmin edilmekte. Şimdilik android kullanıcıları apk dosyaları ile ios kullanıcıları ise konum değiştirerek Pokemon Go oyununu oynayabilmekte. Pokemon Go firmasının yakın zamanda Türkiye sunucularını kullanıma sunması ile yakın bir gelecekte Pokemon Go oyunun ülkemizde de resmi olarak indirilip oynanabileceği düşünülmekte.


Pokemon Go Ve Son Yenilikler İle Dikkat Çekiyor


Niantic firması çeşitli güncellemeler ile oyunu daha oynanabilir ve eğlenceli hale getirmeye çalışıyor. Bu çalışmalardan birisi gerçeklik gözlükleri ile Pokemon Go oyununu buluşturmak. Bir diğer özellik ise oyuncu- oyuncu düello savaşlarının olmasıdır. Bu özellik yakın zamanda Pokemon Go severlerin hizmetinde olacak. Bu özellik sayesinde Pokemon Go oyuncuları birbirleriyle karşılıklı Pokemon Go savaşları yapacaklar. Bir diğer gelmesi beklenen özellik ise ticaret sistemidir. Diğer oyunlarda sıklıkla görülen oyun içi satın alınabilir sanal ögeler yakın zamanda Pokemon Go oyununa da eklenecek. 

 

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Sesli Sohbet Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire