Son Dakika Yeni

NEC Multisync EX 341R Monitör Piyasada

Teknoloji Teknoloji

Büyüleyici Tasarıma Sahip NEC Multisync EX341R Monitör

Son zamanlarda moda haline gelen ve geniş ekranlı ve kavisli tasarımlı monitörler oldukça rağbet görmektedir. NEC MultiSync EX341R monitör değişik tasarımıyla sizleri farklı boyutlara taşıyabilecek özelliklerde düşünülmüş. 34 inçlik ekranı ve son derece kavisli görünümüyle sizlerin kullanımına sunulmuş bulunaktadır.

Teknik Özellikleri İle Dikkat Çekiyor

Yukarda da belirtildiği üzere en önemli özelliği 34 inç olması ve kavisli özelliği olarak çok farklı bir kavisinin olması ve bu sayede de ekran başındaki kişiyi adeta büyülemektedir. 3440*1440 ölçüsünde çözünürlükteki ekran aynı zamanda 1800R kavis özelliğiyle de göz doldurmaktadır. Monitörün tepkime olarak süresi 5ms özelliğinde olması oyun oynamak için pek elverişli olmadığını göstermekte ve zaten bu monitörler de oyun oynamak amacıyla almayı düşünenler için tavsiye edilmemektedir. Daha çok üretkenlik amaçlı tasarlanmıştır. Monitörlerin diğer özellikleri arasında renk olarak 16,7 milyon, kontrast oranı olarak ta 3000/1 değerlerinde, parlaklık olarak değeri ise 290 cd/ oranındadır. Resim içerisinde resim oluşturma özelliği de bu monitörün ayrı bir özelliğidir. Düşük mavi ışık özelliği sayesinde gözleri yormadan seyir imkânı sunmaktadır. Arka kablo giriş bağlantısı olarak ta 2 tane HDMI girişi, 4 adet te USB 3.0 giriş ve 1 adet DiplayPort 1.2 girişi bulunmaktadır.

Uygun Fiyattan Alıcısını Bekliyor

İki değişik model ile piyasalara sunulacak olup, modellerden bir tanesi, sadece monitör ve monitörle alakalı ekstraların da beraberinde sunulduğu EX341R-BK dır. Diğeri ise firmanın renk bütünlüğünden dolayı emin olarak piyasaya sürdüğü EX341R-SV-BK dır. Monitör fiyatlarıysa 999 USD ile 1149 USD arasında değişmektedir ve şubat ayının sonlarına doğru piyasaya sürülecektir.

 

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Sesli Sohbet Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire