Son Dakika Yeni

Meryem Uzerli Yeni Filmi İçin İtiraflarda Bulundu: Bazı Sahnelerde Çok Sıkıntı Yaşadım

Magazin Magazin

Yeni filmi Öteki Taraf'ta psikolojik sorunları olan bir karaktere hayat veren Meryem Uzerli, 'Kendimi zorlayacağımdan emindim ama bazı sahnelerde çok sıkıntı yaşadım' açıklamasını yaptı.
YENİ FİLMİNDEKİ KARAKTERİ ANLATTI
Geçtiğimiz günlerde Mısırlı oyuncu Bassel Alzaro'dan evlilik teklifi alan Meryem Uzerli yeni filmi Öteki Taraf hakkında Milliyet'e konuştu. Sara adında takıntılı bir eski sevgiliye hayat veren Uzerli, 'Karakterin psikolojik sorunları var. İçindeki çocuğun farkında değil, o yüzden yaşadığı travmalar, gergin ve agresif olmasına yol açıyor. Patlamaya hazır bir bomba gibi. Olaylara mantığıyla değil, duygularıyla bakıyor. Kalbi kırık ve kendini iyileştiremiyor. Bu tarz insanlar bence en tehlikelileri çünkü yaralı ve intikam almaya çalışıyorlar' dedi.
'KENDİMİ ZORLAYACAĞIMDAN EMİNDİM'
Çekimlerin ise kolay olmadığını anlatan Uzerli, 'Kendimi zorlayacağımdan emindim. Bazı aksiyon sahneleri için sette dublör vardı. Onu görünce, 'Benim yerime o oynayacak' diye sevindim' ifadelerini kullandı.
'BAZI SAHNELERDE ÇOK SIKINTI YAŞADIM'

Uzerli 8 Aralık'ta vizyonda olacak film için "Yakın plan çekimlerde, kamera önünde ben vardım. Beklediğim gibi rahat olamadım, bazı sahnelerde çok sıkıntı yaşadım" diyerek sözlerini noktaladı.

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Sesli Sohbet Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire