Son Dakika Yeni

Levent Yüksel, 31 Yaş Küçük Sevgilisinin Doğumuna Tanıklık Etmiş

Magazin Magazin

Levent Yüksel ile kendisinden 31 yaş küçük Lidya Özdemiroğlu günlerdir magazin gündeminden düşmüyor. Büyük aşkta şok bir detay daha ortaya çıktı.
Pop Müziği'nin başarılı ismi Levent Yüksel, özel hayatındaki suskunluğunu bir bozdu pir bozdu. 53 yaşındaki Yüksel'in merhum sanatçı Atilla Özdemiroğlu'nun 22 yaşındaki kızı Lidya ile birlikte olması olay yarattı. Aralarındaki 31 yaş farkla eleştirilen ikiliye Lidya'nın 51 yaşındaki annesi Hepgül Özdemiroğlu ise destek vermişti.
AŞK TESADÜFLERİ SEVER
Bu yaş farkının yankıları sürerken olay çiftin aşkıyla ilgili ilginç bir detay daha ortaya çıktı. 'Gazetemagazin' sitesinin iddiası, bazılarına 'Aşk tesadüfleri sever' bazılarına ise 'Bu kadarına da pes' dedirtti. İddiaya göre, 22 sene önce merhum Atilla Özdemiroğlu ile Levent Yüksel, yeni şarkıları için stüdyodaydı. O sırada Özdemiroğlu'nun telefonu çaldı. Arayan ise Hepgül Özdemiroğlu'ydu.
DOĞUMUNA TANIKLIK ETTİ
Kızı Lidya'ya hamile olan Hepgül Hanım, doğum sancılarının başladığını ve hastaneye gittiğini söyledi. Atilla Özdemiroğlu da apar topar stüdyodan çıkıp hastaneye gitti. Yanında ise yakın arkadaşı Levent Yüksel vardı... Böylece Yüksel, yıllar sonra olacaklardan habersiz şimdiki sevgilisi Lidya'nın doğumuna tanıklık etti.

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Sesli Sohbet Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire