Son Dakika Yeni

Kırmızı Güne Kırmızı Halı Gülüşü

Sağlık Sağlık

Sevdiğinize öğle tatilinde Hollywood gülüşü hediye edin
Hem kendinizin, hem de sevdiğinizin Holywood ünlüleri gibi bir gülüşe sahip olmasını istiyorsanız; bu, imkansız değil. Üstelik öğle tatilinde birkaç saat içerisinde beraber gülüş tasarımınızı yaptırıp işinize dönebilirsiniz.
Diş Hekimi Pertev Kökdemir, 'Son yıllarda teknolojide meydana gelen gelişmeler diş hekimliğinde yeni bir trend yarattı. Adını sıkça duymaya başladığımız 'gülüş tasarımı' kavramı ortaya çıktı. Hollywood gülüşü ise, günümüzde diş kliniklerinde en sık yapılan uygulamaların başında geliyor. 14 Şubat Sevgililer Günü öncesinde sevgililer, eşler de birlikte gelerek bu gülüş tasarımından birbirlerine hediye ediyor' diyor.
Güçlü yapıştırma sistemlerinin gelişmesi, lamina'ların günlük kullanıma girmesini sağladı. Zirkonyum ve empress porselenler de kusursuz bir estetik için sık kullanılır oldu… Bunun yanı sıra lazer teknolojisinin gelişmesiyle dişetleri-dudak sadece sayılı dakikalar içinde kusursuz bir biçimde düzenlenebilir hale geldi. Bu sayede tedavi süreleri ve hasta koltuğunda geçirilen süre çok kısaldı. İnsanlar yoğun çalışma temposunda bile öğle tatili aralarında teknolojinin bu nimetlerinden yararlanmaya çalışıyor.
Diş Hekimi Pertev Kökdemir; 'Artık mükemmel bir gülüşe sahip olmak için kusursuz dişlere, dudaklara ve dişetine doğuştan sahip olmak gerekli değil. Diş hekiminiz tarafından yapılacak iyi bir analiz sonucunda çevrenizdekileri kıskandıracak kadar güzel 'Hollywood Gülüşü'ne sahip olabilirsiniz' diyor.
Diş Hekimi Pertev Kökdemir sırası ile bu analizleri anlattı:

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Sesli Sohbet Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire