Son Dakika Yeni

Karşıyaka Kurtuluş Barajındaki Rakiplerinin 5 Puan Gerisine Düştü

Spor Spor

Bandırmaspor ile golsüz berabere kaldıktan sonra 4 gün arayla oynadığı deplasman maçlarından Niğde Belediyespor'a 2-0, Bugsaşspor'a ise 2-1 yenilen Karşıyaka, son 12 hafta öncesi 15 puanla düşme hattında sondan ikinci sıraya geriledi. Bu periyotta düşme-kalma yarışındaki rakiplerden Nazilli Belediyespor, 6 puan alıp 17 puana ulaştı. Kahramanmaraşspor 3 maçı 5, Fethiyespor ise 4 puanla geçerek puanlarını 20'ye çıkardı.
'CAN ERDEM KALSA 7 PUAN FAZLAMIZ OLURDU'
'Sadece Can Erdem kalsa 7 puan fazlamız olurdu' diyen teknik direktör Cihat Arslan, 'Pozisyona giriyoruz, mücadele ediyoruz, futbolcularım ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar ama bitiricilikte sıkıntı yaşıyoruz' diye konuştu.
Hakemlerin kötü yönetiminden şikayetçi olan Arslan, 'Bugsaş forması giyseler daha iyi olurdu. En azından onların da rakibimiz olduklarını görürdük. İlk golleri 2 metre ofsayttı. Net penaltımızı vermeyip skora etki ettiler. Bugsaş bizi 3 gün oynasak yenemezdi' şeklinde konuştu.
CİHAT ARSLAN'IN UMUDU VAR
Ligde kurtuluş hattının 5 puan gerisine düşmelerine rağmen umudunu kaybetmediğini söyleyen Cihat Arslan, 'Yönetimimiz elinden geleni yapıyor. Artık bu çocukların ayaklarına bakıyoruz. Ben ümitsiz değilim' ifadelerini kullandı.

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Sesli Sohbet Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire