Son Dakika Yeni

Kardeşim Benim 2 Filminin Galasında İzdiham

Magazin Magazin

Murat Boz ve Burak Özçivit'in başrolde yer aldığı 'Kardeşim Benim 2' filmine aynı akşam iki farklı gala yapıldı. 'Kardeşim Benim 2' ekibi, Kanyon AVM'deki asıl gala öncesi Özdilek'te halk gösterimine katıldı.
HAYRANLARI BİRBİRLERİYLE YARIŞTI
HT magazin'in haberine göre; yaklaşık 5 bin kişinin izlediği halk gösteriminde, sinemaseverler Burak Özçivit ve Murat Boz'la selfie çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Boz ve Özçivit'in bazı hayranlarının, heyecandan ağlaması dikakti çekti.
'İLKİNDEN DAHA KOMİK'
Galada Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit'i yalnız bırakmadı. Güzel oyuncu, 'Burak ve Murat çok iyi anlaşıyorlar. Setlerini ziyaret etmiştim. Kamera önünde olduğu kadar arkasında da eğleniyorlardı. Bence birinci filmden daha komik bir film oldu' dedi.
DESTEK MESAJI ATTI

Murat Boz'un ilk filmde rol alan ancak devam filminde oynamayan sevgilisi Aslı Enver, galaya katılmadı. Enver, birlikte çektirdikleri bir fotoğrafı sosyal medyada 'Canım sevgilim. Çok güzel geçsin gecen. Seni seviyorum' notuyla paylaşarak, Boz'a destek oldu. Burak Özçivit, 'Filmde Aslı da olsun çok istemiştik ama programına uymadı. İnşallah ileride tekrar çalışırız' diye konuştu.

GÖREVLİ TARAFINDAN TARTAKLANDI
Gecenin tadını, yaşanan tatsız bir olay kaçırdı. Kanyon AVM'deki galaya davetli olan Erol Taşçı içeri alınmadı. Görevli tarafından tartaklanan oyuncu, 'Beni Timur Savcı ve ekibi çağırdı. Sinemaya yıllarımı verdim. Yaşadığım çok kötü bir olaydı' diyerek, üzüntüsünü dile getirdi.

İşte Galadan Görüntüler;

Kardeşimin Benim 2 Filminin Fragmanı :

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Sesli Sohbet Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire