Son Dakika Yeni

Saç Ekim Teknoloji Merkezi Hairartcenter

Teknoloji Teknoloji

Saç Ektirme İle Saçlarınıza Geri Kavuşabilirsiniz

Yıllar geçtikçe maalesef vücudumuzda fiziksel olarak yani gözle görülebilen birçok değişim meydana gelmektedir. Gerek yaşanmışlıklar ile gerekse genetik etkilerle vücudumuz ne yazık ki deforme olur. Vücudumuzda oluşan değişimler genellikle kırışıklıklar aşırı kilo alma yada kilo kaybı, vücudumuzda oluşan lekeler vb. yanı sıra en büyük değişim saçlarımızda olur. Saçlarımızın aşırı dökülmesi, cansızlaşması, yıpranması ve buna bağlı olarak kel kalmak oldukça can sıkıcı bir durumdur. Fakat uzun yıllardır yapılan saç ekimi işlemi ile artık bu sorunumuz ortadan tamamen kalkıyor üstelik kalıcı bir çözüm sağlanmış oluyor. Tabi ki bu evrede aklımıza sıkça takılan sorular oluyor. Ne kadar sağlıklı? Acaba mikrop kapar mı? Tehlikeli mi? Herkes saç ektirebilir mi, gibi birçok soru gelmektedir.

 

 

Saç Ektirme (Saç Nakli) İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Öncelikle kliniğimize gelen herkes belirli sağlık testlerinden geçip saç ektirme işlemine uygunluğu kontrol ediliyor. Yapılacak işlemler sırasıyla anlatılıyor ve belirli video foto vb. görseller ile destekleniyor. Uzman ekibimizce yapılan kontroller pansumanlar ile risk, tehlike diye bir şey kalmıyor. Yıllardır yaptığımız bu işlem uzman ekibimizle son derece profesyonel olarak ilerlemekteyiz. Sizlere ileri derece teknoloji ile kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

http://hairartcenter.com/ 

Saç ekimi, saç ekimi merkezi, saç ekim teknikleri, saç ekim merkezi, İstanbul saç ekim merkezleri, en iyi saç ekim merkezleri

 

 

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK