Son Dakika Yeni

Teknoloji Teknoloji

ABD'li Youtuber Logan Paul ve arkadaşlarının, Japonya'da bulunan Aokigahara Ormanı'nda çektiği videoda görüntülenen ceset sosyal medyada büyük tepki gördü.
ÖNCE KORKTULAR SONRA DALGA GEÇTİLER
Logan Paul ve arkadaşlarının 'lanetli' orman olarak da bilinen Aokigahara Ormanı ziyaretini konu alan videoda, Youtuber'ların bir cesetle karşılaşıp önce şoka uğradıkları daha sonra ise cesetle alay ettikleri görüntüler sosyal medyada hoş karşılanmadı.
'İĞRENÇ VE SAYGISIZ'Pazar günü Yotube'da yayınlanan ve aldığı tepkiler nedeniyle aynı gün kaldırılan video için kullanıcılar 'iğrenç' ve 'saygısız' yorumlarını yaparken, Logan Paul Twitter üzerinden videoyla ilgili özür diledi ve 'şoka uğradığı için yanlış davranışlarda bulunduğunu' savundu.
ORMAN, İNTİHAR İÇİN SIKÇA KULLANILIYORLogan Paul ve arkadaşlarının karşılaştığı ceset görüntülerinde, cesedin yalnızca yüzünün bulanıklaştırıldığı gözlemlenirken, gruptan birinin kendisini iyi hissetmediğini söylemesi üzerine Paul'un, 'Daha önce bir cesedin yanında bulunmadın mı?' dediği ve esprisine güldüğü görüldü.Aokigahara Ormanı gençlerin intihar etmek için sıklıkla tercih etmesi sebebiyle Japonya'da kötü bir üne sahip olmasıyla biliniyor.

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Sesli Sohbet Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire