Son Dakika Yeni

Ezgi Sertel, Görüntüleri İzinsiz Kullanılınca Mahkemeye Koştu

Magazin Magazin

Televizyonun renkli siması Ezgi Sertel, iştah kabartan sunumu ve görüntüsü izinsiz kullanılınca mahkemeye koştu. İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi'nde geçen aylarda dava açan Ezgi Sertel, restoranın sosyal paylaşım sitelerinde ve billboard'larda fotoğraflarının kullanıldığını iddia etti. Ezgi Sertel, işletmenin, 'şöhretinden haksız ve hukuka aykırı şekilde faydalandığını' öne sürdü.
RESTORANIN HUKUK DIŞI KULLANIMDA BULUNDUĞU TESPİT EDİLDİ
Bilirkişi raporunda da dava dosyasına sunulan delillerde Ezgi Sertel'in fotoğraflarının kullanıldığına dikkat çekilerek, 'Restoranın hukuk dışı kullanımda bulunduğu tespit edilmiştir' denildi.
'RIZASIYLA FOTOĞRAFLARI ALINDI'
Melih Hanoğlu'na ait cevap dilekçesinde ise Ezgi Sertel'in sunucusu olduğu bir televizyon programın çekimlerinin restoranında yapıldığını anlatıldı. Melih Hanoğlu, 'Çekimler sırasında Ezgi Sertel'in rızasıyla fotoğraflar alınmıştır. Ezgi Sertel de bu işten dolayı gelir elde etmiştir. Ortada rızasız, izinsiz bir durum yoktur' dedi. Olay üzerine mahkeme heyeti dosyanın tekrar bilirkişiye gönderilmesine karar verdi.

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Sesli Sohbet Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire