Son Dakika Yeni

Murat Dalkılıç, İdil Fırat ile Yakalandı

Magazin Magazin

Murat Dalkılıç'ın önce 'Soktuğu Duruma Bak' klibinde oynattığı Rus model Katerina Kos ile aşk yaşadığı konuşuldu. Ardından İdil Fırat ile bir gece kulübünde eğlendiği ve yakınlaşmaya başladığı iddia edildi.

Merve Boluğur'la geçen ay evliliklerini bitiren Murat Dalkılıç önceki akşam Levent'teki bir gece kulübünde sahne aldı. Dalkılıç'ın sahnesini izlemeye gelenler arasında, sosyetik güzel İdil Fırat'ta vardı. Gecenin sonunda Eser Yenenler yine gündeme bomba gibi düşecek bir olayın içine girdi.
YANINDA ESER YENENLER VARDI
Murat Dalkılıç'ın sahnesini izlemeye gelenler arasında İdil Fırat'ın dışında Eser Yenenler'de bulunuyordu. Son dönemde çiftlerin arasını bozmasıyla gündeme gelen Eser Yenenler, yine yapacağını yaptı.
İKİLİ GECE KULÜBÜNDE YAKINLAŞTI
Murat Dalkılıç'ın sahnesi bitikten sonra İdil Fırat, Emirgan'da bulunan ünlü bir gece kulübüne eğlenmeye gitti. Ardından Eser Yenenler ve Murat Dalkılıç'ta sosyetik güzelin yanına giderek eğlenceye katıldı. İdil Fırat ve Murat Dalkılıç'ın gece boyunca kulaktan kulağa sohbet ettikleri ve samimi halleri oldukça dikkat çekti.
İdil Fırat, daha önce birçok isimle aşk yaşadı;

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK