Son Dakika Yeni

Erdoğan,Meltem Cumbul'a Nezaket Fukarası Dedi

Magazin Magazin

Oyuncu Meltem Cumbul'un, Uluslararası Adana Film Festivali'nin ödül töreninde elini sıkmadığı yönetmen Semih Kaplanoğlu'nun yeni filmi 'Buğday'ın galası önceki akşam Beştepe'de gerçekleşti.
ERDOĞAN, MELTEM CUMBUL'A YÜKLENDİ
Galada Kaplanoğlu'nun annesinin elini öpen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, isim vermeden Uluslararası Adana Film Festivali'n Semih Kaplanoğlu'nun elini sıkmayan Meltem Cumbul'a yüklendi.
'HADDİNİ BİLMEYEN NEZAKET FUKARASI ŞAHISLAR
Filmi izledikten sonra bir konuşma yapan Erdoğan şunları kaydetti: 'Ehli hünerin kadrini bilmekte büyük bir hünerdir. 'Buğday' filminin de Sayın Kaplanoğlu'nun 'Bal' filminde olduğu gibi yurt içinde ve yurt dışında hak ettiği ilgiyi göreceğine inanıyorum. Elbette zaman zaman haddini bilmeyen, kaliteyi hazmedemeyen, nezaket fukarası şahıslar da çıkabiliyor. Bunlara verilecek en güzel cevap sevgiyi korumak, işini en güzel, en kaliteli şekilde yapmaya devam etmektir.'
SAHNEYE DAVET EDİLDİ

Galaya Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra eşi Emine Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım da katıldı. Erdoğan'ın konuşmasının ardından, Semih Kaplanoğlu ve eşi sahneye davet edilerek hediye takdim edildi.

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Sesli Sohbet Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire