Son Dakika Yeni

Cem Yılmaz Bir Kez Daha Takdir Topladı

Magazin Magazin

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, 'Beykoz'un Mozart'ı olarak bilinen otizmli genç Yunus Yazar'a destek olmuştu. Yılmaz, Yunus'u ziyaret ederek vefasını bir kez daha gösterdi.


BARAJI GEÇİP KONSERVAYUVARA GİDEMİYORDU

Tek katlı bir gecekonduda yaşayan ve günde 7 saatini bir hayırsever tarafından hediye edilen piyanosunun başında geçiren Yunus Yazar, Güzel Sanatlar Lisesi'nden mezun olmasının ardından iki kez üniversite sınavına girmiş fakat "100 puan" barajını geçemediği için konservatuvarların yetenek sınavlarına başvuramamıştı.

OTİZMLİ GENCİ ZİYARETE GİTTİ

İstanbul'un Beykoz semtinde yaşayan ve dünyaca ünlü besteci Mozart'la aynı müzik kulağına sahip olan 19 yaşındaki otizmli Yunus Yazar'a Cem Yılmaz destek mesajı yayınlamıştı. Bu mesajın ardından Yunus'un İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'na kabul edilmişti. Cem Yılmaz, daha önce konservatuvara girmesi için destek verdiği Yunus Yazar'ı ziyaret etti.

CEM YILMAZ FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Cem Yılmaz Twitter hesabından şu mesajı paylaştı: "Sevgili Yunus'u ziyaret ettik Özgen hocamızla.Yunus bu sene konservatuarlı oluyor kendisine başarılar diliyorum."


Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Sesli Sohbet Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire