Son Dakika Yeni

Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut Çalışanlara Maç Saatinde İzin Verilsin

Spor Spor

Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, iş adamlarına, cumartesi günü Kayserispor ile oynanacak maç saatinde çalışanlarına stada gelebilmeleri için izin vermesi çağrısı yaptı. Eto'o, Nasri ve Menez'in takımdan ayrılmasıyla ayda 1 milyon Euro borç yükünün azaldığını dile getiren Bulut, 'Eto'o'nun finans yükü kulübümüze ağır gelmeye başladı. Kendisine Alanya'yı teklif ettik. Eto'o, 'Ben Konya'ya söz verdim' dedi' diye konuştu.
'ZOR DÖNEMDE GÖREVE TALİP OLDUK'
Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, Asbaşkan Şefik Öz, basın sözcüsü Cumhur Arıcı, yönetim kurulu üyesi Sezgin Özer ile Güray Kanan, Atilla Konuk Tesisleri'nde düzenlenen etkinlikte gazetecilerle bir araya geldi. Toplantıda konuşan Başkan Bulut, Antalyaspor'da başkanlık için zor bir dönemde zor bir göreve talip olduklarının bilincinde olduğunu dile getirdi. Zaman içerisinde yakın arkadaşlarının kendisine ateşten gölek giydiğini söylediğini aktaran Cihan Bulut, 'Yine genel kurul olsa koşa koşa aynı göreve talip olduğunu söylemek istiyorum. Antalyaspor, mevcut durumdaki sıkıntılarından ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım iyi, şeffaf yönetim anlayışıyla çıkacaktır' dedi.
ÇALIŞANLARA MAÇ SAATİ İZİN VERİLSİN ÇAĞRISI
Bulut, cumartesi günü saat 13.30'da Antalya Stadyumu'nda Kayserispor ile karşılaşacaklarını hatırlattı. Taraftarlardan tribünde takımı desteklemesini talep eden Bulut, iş adamlarına da çağrı yaptı. Bulut, 'Cumartesi günü oynanacak maça herkesi bekliyoruz. İş adamları, Antalya'daki girişimcilerden cumartesi günü maç saatinde çalışan personeline izin vermesini rica ediyoruz. Tribünü tıklım tıklım doldurmak istiyoruz. Düşmeyeceğiz. Kayserispor maçı bizim için çok önemli. Bu kritik maçtan 3 puanla ayrılacağımıza inanıyoruz. Taraftarımızla barışığız. Onlar tribünde, biz yönetimde, teknik ekip futbolcular sahada yer alacağız' dedi.
'DIŞARIDA HESAPLAŞMAYA İZİN VERMEYECEĞİZ'

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK