Son Dakika Yeni

Aldatılan Tuğba Özay'dan Zehir Zemberek Sözler!

Magazin Magazin

Gizemli sevgilisi tarafından aldatılan Tuğba Özay "O b.ktan uzvuna güvenip skor yarıştırma. Ferrariyle Anadol'u bir tutma" diyerek ateş püskürdü.

Eski model Tuğba Özay sosyal medya hesabından yaptığı sert ifadelerle dolu paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Özay'ın sözleri aldatıldığını ortaya koysa da gizemli sevgilinin kim olduğu merak konusu oldu.

YERİN DİBİNE SOKTU

Instagram'da gerek yazdıklarıyla gerek paylaştığı fotoğraflarla dikkat çeken Tuğba Özay bu sefer de bir erkeğe mesaj gönderdi. Kullandığı sert üslupla hitap ettiği kişiyi yerin dibine sokan Tuğba Özay'ın bu satırları kim ya da kimler için kaleme aldığı henüz bilinmiyor.

"KADIN VAR KADINCIK VAR"

Tuğba Özay, yaptığı açıklamada aldatıldığını şu sözlerle anlattı: "Bak koçum benden sana bir tavsiye! İyi oku bunları! Bir kadının duygularıyla asla oynama! Namusuna, onuruna, şerefine dil uzatma! Bir kadının beyniyle dalga geçmeye sakın ha sakın kalkışma! Unutma ki her kadın zekidir! Hele bir de akıllısına da denk gelirsen yanarsın, dünyanın kaç bucak olduğunu öğretir sana! O b.ktan uzvuna güvenip de skor peşinde koşma! Kadın var kadıncık var! Ferrariyle Anadol'u bir tutma yani!"

 

 

 

 

 

 

 

 

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Sesli Sohbet Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire