Son Dakika Yeni

Abdurrahim Albayrak Camiamız Ayağa Kalktı

Siyaset Siyaset

Galatasaray Sportif A.Ş Yöneticisi Abdurrahim Albayrak, 2-1'lik Kasımpaşa'nın mağlubiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.
Albayrak, Galatasaray'ın Sivas'ta gardını düşürmek için 1-0 iken. Biz 1-0'ın altında kalkabilecek güçte futbolcularımız vardı ama hakikaten hem ceza sahasının dışında hem de penaltı değil. Orada 2-0 yakalayıp bizim gardımızı düşürmek istediler. Burada 1-0 öndeyiz devre kapanıyor, yani tamamen topa giren Serdar Aziz penaltıyla cezalandırılıyor. Devrede 1-1 içeri giriyoruz dedi.
Maçın başında baygınlık geçiren Gomis'in rahatsızlığının herkesi üzdüğünü ifade eden Albayrak, Çok üzüldük ama ısrarla da oynamak istedi. Biz de oynattık. Bunlara gelene kadar verilmeyen yüzlerce penaltımız var. Bir verilmeyen penaltılar var. Bir de verilen penaltılar var. Yani hep susuyoruz, Galatasaray'a yakışır hareket etmek istiyoruz. Kimseyi üzmüyoruz. Herkes bizi üzmeye başladı. Aslan bir kükrerse nasıl kükreyeceğini herkesin bilmesini istiyorum. Sivas'ta verilen bir penaltı, oyundaki gardımızı düşürmüş, burada verilen bir penaltı. Penaltıyla yakından uzaktan alakası olmayan bir penaltı. Hiçbir zaman hakemleri üzmek istemedim. Onlara karşı da bir şey söylemek istemedim ama maalesef Konya'da oynamış oynadığımız kupa maçında 2 tane, onun ikinci ayağında İstanbul'da oynanan karşılaşmada en az 2 tane penaltımız verilmedi. Antalya maçında yüzde yüz 2 tane penaltımız verilmedi. Ama bunları izlerken, bakarken biz büyük bir camiayı temsil ediyoruz. Sizin karşınızdayız ifadelerini kullandı.
HİÇ BUGÜNE KADAR KONUŞMAK İSTEMEDİM AMA CAMİAMIZ AYAĞA KALKTI

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK