Son Dakika Yeni

2017 Spor Giyim Modası

Spor Spor

2017 Spor Giyim Modası ;

 

Spor giyim de özgür hareketler , rahat hareketler hayatımızda kolaylık sağlar. Buyüzden spor hayatımızın bi parçası olmuştur. Spor giyimin bi çok farklılıkları vardır örneğin; sokak modası bu modayı bilmiyenler için açıklayacak olursak bol pantolonlar,bilekte biten pantolonlar, salaş tshortler vs şeylerle kombinlenir ama spor denilince aklımıza tabikide tek giyim gelmiyor,sağlıklı beslenme,vücuduna sağlıklı bakmak,yürüyüş vs şeylerde sporu tamamlayan en önemli ve önce gelen uygulamalardır. Spor denilince aklımıza ilk gelen markalar nike, Adidas, hummel’dır. bu markalardan alışveriş yapanlar rahatına fazlasıyla düşkünlerdir. Spor yapan insanlara bi bakın spor giyimleri her zaman kaliteli markalardan oluşur. Çünkü spor giyim kalitesi rahatlığı ile adı üzerinde sağlıklı bir şekilde imal edilmesi gerekmektedir. Ucuz ve kalitesiz spor ürünleri sağlığınızada zarar verebilir. Bizim acizane fikrimiz;  dışarda spor  giyim, normal günlük spor giyim, spor solonlarında spor giyim.

Normal günlük; dışarda spor giyimde adında da anlaşılacağı gibi sokakta giyilen insanın içinde kendini rahat hissettiği spor giyim tarzlarıdır. Birbirleri arasında zevk ve renklere göre değişiklik gösterebilir.

Bacaklarını sıkmayan , rahat hareket edilebilen bir pantolon giyinir. T-sort ise salaş olabilir. Göbek bölgesinde olan yarım tsortlerde giyinebilir. Veya atlet tarzı üstlerde giyinir. Spor pantolonlar genellikle bilekte biter. Ve kalça tarafında bilek bölgesine kadar aynı bllukta pantolonlar daha tercih edilebilir. Ve çokta şık durur.

Dışarda yapılan sporu kastediyoruz dışarda spor giysilerde neleri tercih ederiz veya etmeliyiz.  Genellikle rahat koşu ayakkabısı üzeri yaz ayları ise tsort kışları eşofman üstü ile spor yapabiliriz. Bu eşofman takımı markalı ürünler olması terlemenizde ter çekme özelliği olan kaliteli ürünler olması gerekmektedir.  Spor salonlarında ise şık bir spor ayakkabı, üzerine tam boy veya yarım boy tayt takımı tercih edebiliriz.

Tuğba Kılıçaslan

Mix Haber

En Güncel Haberleri Özgürce Yayınlayan Medya Kuruluşu

YORUM BIRAK

Sesli Sohbet Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire